درباره ما

         شركت بهطرح كاوه با هدف بومی ساری قطعات یدکی صنایع در کشور بيش از 17 سال فعاليت در زمينه مهندسي معكوس ، ساخت و تامين قطعات و تجهيزات، مواد اوليه و استاندارد سازي قطعات و با بهره گيري از امكانات اطلاعاتي و تجهيزات كارگاهي و آزمايشگاهي مناسب و با اتكا به تجربه و تخصص پرسنل اين شركت در خدمت صنايع كشور ميباشد.

         امكانات، تجربيات وتوانائيهاي وي‍ژة موجود ، ما را قادر ساخته تاطيف وسيعي از توليدات و خدمات را در زمينة مهندسي معكوس ( بومی ساری تکنولوژی ساخت قطعات ) و تهيه و ساخت قطعات فلزي ، غير فلزي ، تامين قطعات و دستگاهها ارائه نمائيم و شاهد اين مدعا سابقه همكاري گسترده اي است كه با صنايع عظيم كشور همچون سازمان انرژی اتمی ، صنايع فولاد مباركه ، ذوب آهن اصفهان ، صنايع پلي اكريل ،شركت توكا ، راهبران فولاد (كليه خطوط گالوانيزه ، ورق رنگي و قلع اندود مجتمع فولاد مباركه ) و بسياري از صنايع بزرگ و كوچك در طي اين ساليان  داشته ايم و داريم.

         سرفصل كارهاي انجام شده شامل ساخت انواع نازلهاي فشار بالا جهت خطوط 51 و 53 و ورق رنگي و گالوانيزه مجتمع فولاد مباركه و همينطور انواع رول هاي نورد وCARRING IDLERخطوط مذكور ، انواع ياتاقانها ، LINER هاي پليمري - فولادي و برنزي ، انواع SHEAVE ها، انواعPULLEY ها ، چرخدنده هاي مورب وساده ، انواع كوپلينگها و الاستيك كوپلينگها ، انواع SHAFTهاي پمپ ها و IMPELLER ها ، BRAKE SHOE و ... .

         صا حبان شركت به ارزش هاي زير پايبند هستند
1. اخلاق گرا باشيم              2.پاسخ گو باشيم                  3.سود آور باشيم          4.بروز باشيم
و ارزش هاي شركت را بالاتر از هيئت مديره و مدير عامل ميدانند( در اين سازمان تنها يك رئيس وجود دارد، ارزش هاي سازماني) .

         همانطوركه از خلاصه وضعيت تحصيلي و تجربه‌كاري همكاران شركت ديده مي‌شود، بسياري از همكاران شركت در طول دوران كاري خود مصدر مسئوليتهاي بزرگي بوده و طرحهاي زيادي را در اين راستا و يا با مشاركت كارشناسان ديگر به انجام رسانده‌اند. اين طرحها در واحدهاي مختلف صنعتي اجرا گرديده و يا زيربناي بسياري از طرحهايي شده كه بعدا تهيه و اجرا شده است.