قوانین و ضوابط

1.       وب‌سایت شرکت بهطرح کاوه طبق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌کند.

2.       خدمات و محتوای عرضه شده توسط وب‌سایت شرکت بهطرح کاوه جهت استفاده‌ در این وب‌سایت تولید می‌شوند. هر گونه سوءاستفاده از اطلاعات، متن‌ها، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از این وب‌سایت پیگرد قانونی دارد و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی مجوز سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت شرکت بهطرح کاوه و لینک به مطلب ذکر شده مجاز و در رسانه‌های کاغذی نیازمند کسب اجازه‌ی کتبی از مسئولان وب‌سایت است.

3.       اطلاعات شخصی کاربران در شرکت بهطرح کاوه کاملاً محرمانه است. شرکت بهطرح کاوه تمام تلاش خود را برای محافظت از اطلاعات شخصی کاربران می‌کند. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد بدهد تا عاملی جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌دهد که هر گونه اطلاع از تلاش برای هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدیریت سایت شرکت بهطرح کاوه اطلاع دهد.

4.       کاربران متعهد می‌شوند که اطلاعات خود را هنگام ثبت‌نام و رزرو به صورت صحیح در وب‌سایت وارد کنند. در صورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، مسئولیت عواقب بعدی این عمل بر عهده‌ی کاربران خواهد بود.

5.       کاربر متعهد می‌شود هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در وب‌سایت شرکت بهطرح کاوه اصلاح نماید. در غیر این‌صورت این وب‌سایت هیچ مسئولیتی در قبال تبعات ناشی از عدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.

6.       هرگونه سوء استفاده از نام شرکت بهطرح کاوه، سایت اینترنتی شرکت بهطرح کاوه، مکاتبه از طرف شرکت بهطرح کاوه و یا استفاده از نام های مشابه که شبهه مشابهت و تطابق را ایجاد نماید ممنوع بوده و از طریق شکایت به مراجع قانونی ذی‌صلاح، دادگاه‌های رسیدگی به جرائم اینترنتی در داخل و یا خارج از کشور و نیز اطلاع‌رسانی به سرویس دهندگان و سرویس گیرندگان اینترنتی قابل پیگرد خواهد بود.

7.       وب‌سایت شرکت بهطرح کاوه اطلاعات شخصی کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مطرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.

8.       از نظر حقوقی، در معاملات موارد درج شده در وب سایت و کاتالوگ شرکت بهطرح کاوه به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند.

9.       فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آن را در وب سایت فروشگاه درج نموده است.

10.   شرکت بهطرح کاوه به هنگام تائید سفارش ، ظرف مدت 24 ساعت برای شما ارسال یا نوع و زمان ارسال را به خریدار اطلاع رسانی می نماید.

 

·         توجه : قیمتی که در هنگام سفارش مشتري در پیش‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد.